| RapTor800RPM a întrebat:

am nev sami aminintiti un film era vb despre un fost soldat intors in orasul natal la parinti si un pr de al sau din copilarie avea un club si afaceri dubioase a facut cv ce la suparat si au intrat in conflict iar cel care a fost soldat a intrat cu o barna de la casa si ia spart tot din club?

3 răspunsuri:
| PuffyPuffulete a răspuns:

Cand a fost difuzat?

| konfing a răspuns:

Cred ca actorul principal era unul dintre "Dwayne Johnson" sau "Vin Diesel" cauta filemele acestor actori si poate dai de film (tin minte ca l-am vazut pare asemanator cu ce zici tu)

| RapTor800RPM explică (pentru konfing):

Am gasit multumesc pentru numele date filmul se numea Praf si pulbere cu Dawayne Johnson.