| narutoshippuned a întrebat:

am o intrebare in naruto shippuned cu cine ramane naruto sakura sau hinata k mam apucat si eu sunt la ep 254 si vreau sa aflu cu cine ramane. multesc anricipat

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

In primul rand, povestea din "Naruto" nu pune accent pe genul romance.
Pana acum, in momentul in care se afla manga-ul, nu se stie. Poate la sfarsitul povestii vei afla.
Este posibil ca saptamana viitoare cei de Shonen Jump sa ne anunte ca manga-ul se apropie de sfarsit.
http://www.animenewsnetwork.com/......eek/.76721