| Vasya a întrebat:

Am si eu o intrebare cam banala... daca se uita cineva pe DisneyChanel la Viata in acvariu, la melodia de inceput cum este? Deci stiu ca zice 1, 2, 3, 4, si mai departe? Plsss, de curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

1,2,3,4,facem totul ca la teatru, 5, 6,7, 8 fi puncoal,fa si sport, 9, 10 1, 2, faceti toti la fel ca noi, da din coada da din solzi, ...scoala gt pentru azi! stiu doar ultima parte happy scuze happy sper ca te-am ajutat putin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BabyBugsBunny a răspuns:

1234 batem gongu ca la teatru 5789 sa ma pis pe de totrolling on the floor