| OnIX98 a întrebat:

am si eu o nelamurire:in A Nightmare On Elm Street(2010),dupa ce Nancy il omoara pe Freddy in lumea reala, Freddy cum se intoarce si ii omoara mama la sfarsitul filmului? FUNDAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| Fuchii a răspuns:

: ) Ai vazut filme horror care se termina cu final fericit? Pai daca il omoara in lumea reala...dar el normal apare in visele lor iar ei incearca sa-l omoare in propiul lui vis nu!?

| Sotaro324 a răspuns (pentru Fuchii):

Frate am vaz film de groaza care se termina superb e horro 50% si romanta 50%
intre o fata gen varcolac si un baiat batut la scoala si injurat happy ff frumos

| Fuchii a răspuns (pentru Sotaro324):

: ) Pai nu e asa horror... poate thriller