| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, am vazut fast furious 3 si am vazut ca de fapt este o continuare de la fast furious 7 adica ei producatorii aveau totul scris, scenarii tot si la ce avea sa urmeze?

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sunt imbricate, amesteca povestea cum ii coafeaza in functie de ce actori au pentru filmul pe care il fac in momentul ala, samd
ff1 a fost bun, si ff3
ff5 a fost CEL MAI BUN, singurul care a reusit sa imi dea impresia cu adevarat de familie
restul sunt numai Entertainment, deja incep sa exagereze provocarea din "episod" (auzi, ff9, au ajuns in spatiu in costume de scafandru de mare adancime... GEE)