| ionut2013boss a întrebat:

am vazut mai demult un film Horror era vorba despre 2 iubiti care plecau in vacanta parca si pe drum ei au facut sex in masina si dupa ii urmarea cineva si au fugit la o cabana si dupa la omorat pe el si ea statea ascunsa in cabana intr-o gaurahee hee si o tot cauta si mai era una ascunsa acolohee hee Deci cine stie filmul dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Rest Stop. Este si partea a 2-a. Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva este asta?
https://www.youtube.com/watch?v=ln3pKCshbb4
Alte detalii nu mai poti da din film?

| Danielx5 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search poate iti amintesti una dintre scene...