| Levington a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp si am uitat numele! Actiunea se petrecea la polul nord sau intr-un loc cu zapada unde niste arheologi sau ceva gen dau de un extraterestru care era in gheata si il elibereaza accidental, apoi extraterestrul ii infesteaza pe toti cu un fel de virus! Are cineva idee cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Transformers? laughing

| WoKy a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Asta pare exceptand partea cu virusul.

| Levington explică:

If film, decupeaza "cadavrul" intr-un cub de gheata si il lasa intr-o camera pe masa! apoi ei petrec si lasa caldura pornita accidental! Scapa si ii infesteaza cu un virul care ii transforma in copii de ale lui! si stau in carantina ca sa nu infesteze lumea din jur, pentru ca ei sunt izolati acolo!