| skrillex79 a întrebat:

Am vazut un film cand eram mai mica(acum 10 ani) despre doua surori, una dintre ele(cea mai mare)stia sa conduca si cea mica a vrut sa conduca si a murit sora ei in accident.Dupa mai multi ani fata care a supravietuit in accident a vrut sa vada daca sora ei este in sicriu si la desfacut si nu era. Dupa aceea a gasit o usa intr-o camera(dupa un semineu)si era spitalul unde a fost internata sora ei.Si dupa ceva vreme a gasit-o si era in viata(la iubitul iei)o tinea ascunsa intr-un beci, ceva de genu'.Multumesc foarte mult.Daca puteti sa imi spuneti cum se numeste sau sa imi dati un site unde il pot gasi(sau film asemanator). Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Beneath" - Între viaţă şi moarte (2007) cu Nora Zehetner și Matthew Settle.
http://www.youtube.com/watch?v=upgnzqoru4U
Numai bine!