| Ionut_Radu_1992 a întrebat:

am vizionat si eu un film acum ceva timp era vorba despre armata care descopereau in subsolul unei incaperi pe care doreau sa o inchida o cutie metalica. Acestia au deschis-o si au gasit trupul unei persoane din care a inceput sa creasca o planta ciudata. care pana la urma a fost distrusa de fiul creatorului cu sangele sau( un baiat cu ochelari) Stie cineva denumirea filmului?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Da, filmul se numește „Living Hell" (2008) cu Erica Leerhsen.
http://youtu.be/refqHHuHBk4
Numai bine.