| andreimare33 a întrebat:

as vrea sa-i intreb pe urmaritorii de naruto shippunden de ce rin nohara ( in echipa cu kakashi si obito) moare omorata de kakashi? Care este motivul principal?
Multumesc, va rog raspundeti cat mai repede. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Da, pentru ca Rin era urmarita de un clan... daca te uitai cu atentie la episod, sau citeai manga, intelegeai ca ea trebuia sa fie capturata si ucisa. Din aceasta cauza, ea l-a rugat pe Kakashi s-o omore...i-a spus s-o faca, mai pe scurt. Si el, fiind totusi copil, a facut-o..decat sa sufere, sa fie ucisa sau chinuita de altii, mai bine asa. A fost naspa ca in acel moment a aparut Obito, iar acum, in prezent, ca sa zic asa, nimeni nu-i mai poate explica. laughing.

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Se sinucide. Ca şi Yahiko.

O făcuseră Jinkuriichul lui trei cozi.

| andreimare33 explică (pentru Teardrop):

Nu se sinucide! ii cere lui kakashi so omoare! Scrie mai sus!

| Teardrop a răspuns (pentru andreimare33):

Şi dacă îi cere cuiva să o omoare, nu e sinucidere?!laughing
Şi nu îi cere. Se sinucide. Când Kakashi încercacă să îl lovească pe unu' din ăia cu chidori, Rin se bagă în faţa lui.