| TaNNNkEr a întrebat:

As vrea sa stiu ce inseamna 3DD? 3D stiu ce inseamna am si vazut filme 3D dar in titlul filmului Piranha este si 3DD si nu stiu daca este din titlu sau e altceva? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„3DD" nu se referă la tridimensional, tehnica de redare a obiectelor reale. Termenul apare strict numai în cazul filmului menționat de tine.
Actorul David Hasselhoff, care și-a făcut apariția în film ca el însuși, a declarat într-un interviu că al doilea „D" vine de la dezgustător.
http://xfinity.comcast.net/......%E2%80%99/
O seară faină!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca te referi la piranha 3dd este o parodie facuta dupa filmul piranha 3d iar 3dd nu are nici o semnificatie aparte.