| Mitzza69 a întrebat:

as vrea si eu niste idei pentru filme Horror dar am o mica preferinta vreau fime Horror gen The Grudge sau The Ring adica care cu adevarat sa te sperie dau funda... Multumesc anticipat
Raspunsul castigator va fi cel care contine cat mai multe filme

Răspuns Câştigător
| RΔϟVAη a răspuns:

Ăăă.
The Amityville
The Shutter
The Mirror's
The Exorcist
Requiem
The Others
SAW ( TOATE PARTILE )
Friday 13th
Case 39
Dawn of the Dead
The Shinning
The Strangers
The Exorcism of Emily Rose
Quarantine
Halloween
The Texas Chainsaw Massacre
Hostel

| RΔϟVAη a răspuns (pentru RΔϟVAη):

Si Wrong Turn, Grave Encouneters,

| Mitzza69 explică (pentru RΔϟVAη):

Le-am vazut pe ambele nu m-au speriat mai de loc... mersi mult pentru lista de mai sus

| RΔϟVAη a răspuns (pentru Mitzza69):

Wrong Turn e mai mult scarbos decat de groaza. Dar filmele care ti le-am recomandat prima data sunt ok.

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ţi-aş recomanda "The Shutter". Nu l-am văzut, dar intenţionez să o fac când am timp.
http://filme-onlinex.com/shutter-2004/

| AikkoxD a răspuns:

De ce să-ţi dau 100 de filme când pot să-ţi dau câteva cu adevărat bune?
Martyrs; I spit on your grave 2010; 28 days later...; Wrong Turn

| M25M a răspuns:

Paranormal activity
REC
El orfanto
Silent hill
The exorcism of emily rose
Requiem
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Unborn
Ju-on
Ringu
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
The Innkeepers
Devil
The Shinning
The Orphan
Room 1408
The Descent(doar prima parte)
Ils
Haute Tension
The Uninvited
Suspiria
Psycho
The Hills Have Eyes
The Strangers
Eden Lake
Dead Birds
Black Death
Tale of two sisters
Case 39
Wrong turn
Intruder

| FreeLife a răspuns (pentru M25M):

Damn nice laughing la filmele alea o sa ma uit si eu laughing Ms mihai laughing desi jumate le-am vazut big grin

| Devyd a răspuns (pentru M25M):

The strangers...cel mai bun film horror al anului 2008

| M25M a răspuns (pentru FreeLife):

N-ai pentru ce, as putea sa-ti mai zic filme dar ori sunt flick-uri cu adolescenti si aceiasi poveste ori sunt facute prost gen Friday the 13th, H2 si nu are rost sa te plictisesti din cauza mea.
O zi buna!

| M25M a răspuns (pentru Devyd):

Intra-devar l-am vazut, mi-a placut dar l-am omis. Filmul este bun.

| FreeLife a răspuns (pentru M25M):

Ms, la fel, mi-a placut mult Paranormal Activity si mai era un film tot asa "filmat" intr-un spital de nebuni, sau rec, primele 2 parti, tipu ala de filme de groaza mi-a placut,
Have fun!

| kassiana1200 a răspuns:

Pai iti pot propune Pritty Little Liars, Teen Wolf, The Vampire Diaries, True Blood (e cam cu prostii) si Ghost Whisperer toate pe vplay.