| Kiddzo a întrebat:

happy Ati putea sa imi spuneti care este episodul si sezonul din Top Gear in care prezentatorii vin in Romania pe Transfagarasan? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Sezonul 14, episodul 1.

1 răspuns:
| skrtelmrs a răspuns:

laughing ce rost are cica..frate..trebuie sa ne mandrim cun transfagarasanul la ce peisaj mirific are...si nu numai cu al
daca nu ar fi cacatii astia la putere, hotii astia din parlament crede-ma ca am fi ajuns o atractie turistica zic eu top 3winking si nu numai turisitc..priveste si proiectul asta de la cuprumin, numai au astia de unde sa fure bani si vand cupruminul..sunt o tara furata