| Assassins a întrebat:

care are un cont pe Second Life sa imi dee plsssss va rog dati-mi ID vostru sau daca nu faceti-mi voi un cont ca eu nu stiu siteul ca am jocu downloadat dar n-am cont va rog dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

As putea sa te ajut. am niste conturi pe care nu am mai intrat, dar nu imi mai amintesc parola. dar vezi ca sunt f stricti. incerca sa iti faci cont. e foarte usor. daca vrei ne intalnim pe mess sau direct pe second life sa iti mai artat cate cevawinking(ma cheama XGirl Islay).