| Bogdan8828 a întrebat:

Ccine stie cand disney channel se va face din nou in jetix plzz raspuns. Dau funda. Si cand o sa apara?

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

Never! De ce s-ar intoarce la vechiul jetix, dc nu chiar la fox kids.Nu are nici un sens,sunt majoritatea desenelor de la disneyland. Poate cine stie peviitor sa faca un canal gen Boomerang pentru Cartoon,sa transmita desenele mai vechi ca Mickey Mouse,Donald, Ciocanitoarea Woody, ar fi bine asa dar Disney Channel nu o sa se schimbe ca nu are rostwinking fffundda?winking

5 răspunsuri:
| Katakito a răspuns:

Cred ca niciodata...mie imi placea Jetix dar cand eram mai mic acum este perfect pentru mine Disney ca au seriale pentru.adolescenti si tineri.Ma bucur f.mult.

| adriangabor92 a răspuns:

20 august

| SebySZ a răspuns:

Nu va mai aparea, eventual ceva nou...

| marian000 a răspuns:

Nicodata chiar ca mie mi-ar fi placut sa se faca din nou jetix dar asta e funda plss am mare nevoie

| Bogdan8828 explică:

Mda. mersi