| Type a întrebat:

Ce anime-uri faine stiti? Asi vrea sa stiu si parerea voastra.
Dar puneti cat mai multe va rog pentru ca am vazut pana acuma peste 80 de anime-uri!

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Uite-te la: Vampire Knight, Nana, Blood+, Death note, Sola, Kaichou wa maid-sama, Bleach, Naruto, Ouran, Kimikiss, Paradise kiss, Itazura na kiss si Gill hell.
Vezi care iti plac din aceastea. happy
Te pup, pa pa! :*

| Type explică (pentru Latinmoon):

Multumesc pentru raspuns dar deja le-am vazut pe toate

| Latinmoon a răspuns (pentru Type):

Cu placere acestea le-am vazut si eu pana acum. happy

4 răspunsuri:
| MissHalcyon a răspuns:

Cele mai bune anime-uri pe care le-am vazut pana acum sunt Death Note si Mirai Nikki. Dulceataamara ti-a recomandat niste anime-uri foarte bune.
Vizionare placuta ^^