| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce preferati Netflix sau? Recent mi-au fost luat 12 euro de pe card pentru abonament, insa nu sunt prea multumit fiindca nu sunt la noi multe seriale/filme etc, voi ce platforma preferati si de ce?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu sunt fan seriale, decât master of horror si oglinda oglinda, eu as merge pe hbo max sau ma uit online la ele gratis

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Oglinda neagră

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer Netflix si Google "Youtube premium"desi eu platesc mai mult: $32 pentru Netflix si $18 pentru YT premium.
Mai platesc si VPN-ul can $60 pentru 6 luni ca sa vad ce filme vreau, din ce tara vreau.

https://imgur.com/a/EJNVe23

suntserios
| suntserios a răspuns:

Netflix folosesc.
si din cand in cand hbomax.
si mult Youtube

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

YouTube folosesc și eu mult.

| dullcat a răspuns:

Buna.Folosesc Disney, e mult mai ieftin si deocamdata am ce filme vedea.Iar daca nu, ma uit direct pe internet.

Poti citi si aici, acelasi subiect postat in ianuarie de un alt utilizator
https://www.tpu.ro/......e-un-film/

| Dismally a răspuns:

Pentru seriale Netflix, filmele le descarc de pe internet.

| ReddY25 a răspuns:

Prefer YouTube, e mai pe placul meu si nu ma costa nimic

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Nu. Prefer să mă mai la filme, și alea din joi în Paști, pe diverse site-uri unde au și subtitrate in romana inclusa.

Răspuns utilizator avertizat