| diavolusi99 a întrebat:

Ce s-a intamplat in 7 sau 21 octombrie 2003 pe Cartoon Network?

11 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Atunci trebuia prezentate doar cateva sezoane din Ed Edd n Eddy dar nu stiu din ce motiv au fost publicate toate sezoanele.Nu stiu daca chiar pe data aceea, doar asta stiu.
funda?

| Emmett a răspuns:

OK... Cauta pe wikipedia.

| SookiexD a răspuns:

More like Dead, Dead, and Deady, eh? Aaaaaaaand, I'm going to hell. I don't want to see

| diavolusi99 explică:

Am autit ca e ceva legat de Ed, Edd n Eddy

| Gaby57 a răspuns (pentru diavolusi99):

Te referi la episodul pierdut (sau epidosul 34)? Este un episod care dupa difuzarea lui (accidentala) a fost sters definitiv. Uite un link cu o filmare :
http://www.youtube.com/watch?v=ZUJ_uROxgAs

| Rakanishuu a răspuns (pentru Gaby57):

De ce? straight face

| Gaby57 a răspuns (pentru Rakanishuu):

De ce a fost sters?

| Rakanishuu a răspuns (pentru Gaby57):

Da...

| diavolusi99 explică (pentru Gaby57):

Exact! Dar de ce este bruiat? Nu exista o filmare limpede?

| Gaby57 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Pentru ca(,) copii care se uitau la Cartoon Network(mai ales in America) probabil s-au speriat, iar parintii au facut o reclamatie si astfel a fost sters definitiv ca sa nu se mai intample.Linkul pe care l-am dat mai sus nu sunt sigur daca este o filmare de atunci sau doar o reconstituire, dar persoane care au vazut episodul l-au descris cam cum era si au fost scrise site-uri cu acea descriere. Am citit si eu un site de genul si descrierile d-acolo se potrivesc cu video-ul.

| Gaby57 a răspuns (pentru diavolusi99):

Asa au vrut creatorii sa iasa. Sa nu fie o filmare clara (cum e la un film normal), au vrut sa fie ceva infricosator (ca un film horror). In concluzie, nu exista o filmare limpede.