| pufoshel a întrebat:

cine imi spune cand apare sezonul 3 din vampire knight.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„Vampire Knight" a avut doar două sezoane și a fost declarat oficial închiat în anul 2008. Totuși, conform wikipedia, există un zvon că sezonul 3, „Vampire Knight Destiny" va fi lansat undeva între iulie-decembrie 2012. Se precizează clar că informația ar putea fi greșită, însă tot ce avem de făcut este să speram că nu.
Numai bine!

1 răspuns:
| DarkShina5566 a răspuns:

Si eu il astept dar nu am aflat prea multe informatii.Ba ca o sa apara, ba ca nu o sa apara.