| CristianGherman a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste filme de genul un pusti ia bataie si un fost luptator celebru il antreneaza? ofer funda la cele mai bune filme!

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

Supernatural
Sons of anarchy
Misfits
Game of thrones
True Blood
The Gates
Heroes
Teen wolf

7 răspunsuri:
| An0NyOmY a răspuns:

Karate Kid 3
big grin
Si in undisputted 2 cand mosu il ajuta pe boxeor

| dutzu_1283 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XY8amUImEu0, probabil te interesaza asta!:D bun filmu

| CristianGherman explică (pentru dutzu_1283):

Da dutzu mersi dar mi-am dat seama pana la urma si am tradus ce mi-a scris cel de mai sus daca mai stii si alte filme bune te rog zimile.

| dutzu_1283 a răspuns:

Asta mai e cu ceva adolescenti care se bat. http://www.youtube.com/watch?v=_JIiXPBm_bE

| CristianGherman explică:

In romana daca se poate

| suveicas a răspuns:

Каратэ - пацан