| Emmett a întrebat:

Cred că știți toți filmele „Saga Amurg", „Saga Amurg: Lună nouă", „Saga Amurg: Eclipsa", „Saga Amurg: Zori de zi PART. 1" și „Saga Amurg:Zori de zi PART.2"... Există cumva o continuare a filmului „Saga Amurg:Zori de zi PART.2"? Dacă este, dati-mi link-ul cu filmul, vă rog. (nu trebuie neapărat să fie subtritrat în română)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai este!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Saga Amurg: Zori de Zi – Part 2 (2012) – film online subtitrat
http://tiny.cc/0rf4hx
Vizionare placuta!

| Emmett explică (pentru neluL):

Merci, dar eu am intrebat daca exista o continuare a filmului ''Saga Amurg: Zori de zi PART 2''.

| neluL a răspuns (pentru Emmett):

NU! Partea a doua este ultima parte din filmul Saga Amurg: Zori de zi, este al cincilea si ultimul film din seria Twilight.

| Emmett explică (pentru neluL):

Stiu. Eu am intrebat daca este un film care sa continue de la ce s-a intamplat in partea a doua din ''Zori de zi''.

| neluL a răspuns (pentru Emmett):

Nu mai este!