| Vll23 a întrebat:

cum pot ajunge actor la Disneychennel sau Nickelodeon am diploma de terminarea unei scoli de televiziune sau la ori ce alt post tv asemanator

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la una din aceste televiziuni, lasi acolo un cv, si ei te vor căuta te vor suna, daca au nevoie de serviciile tale, cauta adresa pe interenet a acestor televiziuni, si suna i daca au si un numar de contact. Degeaba intrebi aici pe TPU, nu te poate ajuta nimeni.