| DonyHD a întrebat:

daca sunt baiat se merita sa incep serialul The Vampire Diaries? ca am inteles ca e cam de fete dar nu stiu, sunt si baieti care se uita?

8 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy sunt fata, nu l-am vazut, nici nu o sa ma uit vreodata la el, daaar la un moment dat vorbeam cu un baiat despre serialul favorit sau ceva de genu si mi-a zis asa fara nici un stres "the vampire diares" si mi-a dat niste argumente zic eu complete. deci eu zic ca da happy

| RainboyDash a răspuns:

Crede-ma nu vrei sa-l vezi

| emiliaalexandra a răspuns:

Eu sunt fata si nu imi place desi majoritatea fetelor si baietilor din cercul meu se uita.Eu nu sunt adepta acestui stil de serial, dar iti recomand BONES il gasesti pe si sigur este pentru toata lumea.

| Theoryofabook a răspuns:

Desigur ca poti sa te uiti, este super si eu il consider pentru toata lumea :-d

| Damon01 a răspuns:

Normal ca te poti uita.Eu stiu multi baieti care sunt inebuniti dupa serialul asta, si sa nu te intereseze daca uni prieteni "smecheri" o sa zica ca e de fete, daca tie iti place esti liber sa te uiti.Credema o sa iti placa big grin eu sunt inebunita :*

| DonyHD explică (pentru Damon01):

Se cam observa dupa numele tau laughing :*

| Damon01 a răspuns (pentru DonyHD):

Am vrut sa imi pun si poza cu el da nu stiu dc nu merge sad

| Anonima009 a răspuns:

Sigur ca da. E un serial superb pentru adolescenti fie fete, fie baieti. Eu iti recomand sa te uiti.
daca tie iti place, nu e neaparat sa se mai uite si altcineva. PAREREA ta conteaza!
sper ca te-am ajutat.