| PlayTheGame a întrebat:

happy, Era un film in care a jucat Dolph Lundgren si... actiunea se petrecea in rusia omu lupta cu niste mafioti printr-un sat (gen ca ale noastre, case darapanate etc) e si ajunge asta sa stea in casa unei famili si la un moment dat cu o seara inainte de confruntare stateau toti la masa si spre sfarsit parca au inceput sa cante un cantec citez "este un cantec despre, de ce iubim noi rusia"'parca asa era replica unei femei care era proprietara casei... e nu imi mai amintesc versurile cantecului si nici numele filmului dar sper ca imi puteti da numele filmului sau numele cantecului etc ori ce puteti MULTUMESC love struck love struck love struck FUNDA!

3 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Aici este o; lista cu filmele in care a jucat dolph care au si o scurta descriere.eu nu am vazut filmul dar poate acest site te va ajuta sa-ti dai seama despre ce film este vorba:*

| PlayTheGame explică (pentru xlollypop):

DA da da asta este si mai incolo stii, daca il vezi poate stii la ce melodie ma refer