| cristinutza_2100 a întrebat:

Este un film interzis copiilor sub 15 ani, in care este vorba despre viata, mai multe nu mai stiu! Dau funda, va rog un link si numele filmului! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Triplu interzis http://annitu.com/triplu-interzis

2 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mersi frumos.big grin

| tapeee a răspuns:

Ca s-a facut un singur film despre viata si interzis sub 15 ani.
rolling on the floor. Sigur l-ai vazut la tv, deci te-ai putea uita in program(pe net) ca sa vezi ce film a fost. Daca tot nu gasesti ai putea sa dai mai multe detalii, gen cum aratau actorii, ce se intampla.