| SkrillexForever a întrebat:

Imi dati niste filme
horror mai fain (nu silent hill, one mised call, the grudge, saw )
romantic
comedie( nu scarie movie, a haounted house )
si ceva mai trist care sa te faca sa lacrimezi asa

Răspuns Câştigător
| Darker a răspuns:

Ok. Comedie. Un politist cu explozie intarziata 2, horror The Mist si ROMANTIC nu prea Stiu. Funda?

6 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Orphane - e genial. Un cuplu adopta o fata, de 9 ani, dar nu e ceea ce cred altii, fetita ucide oameni, si incearca sa ucida pana si copii biologici ai cuplului de care a fost adoptata.

| SkrillexForever explică (pentru MisFit20):

Bine dar celellalte genuri?

| Faruece a răspuns:

Dead Silence este cel mai bun film Horror

| Darker a răspuns:

The Mist cel mai tare film de groaza pe care l-am vazut big grin

| SkrillexForever explică (pentru Darker):

Bine bine dar celelalte genuri unde sunt?

| denize29 a răspuns:

Serendipity ( romantic)
Love me
The Hangover ( comedie)
John Tucker Must Die ( comedie)