| FaithGaga a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde sa comand toata seria Resident Evil, in box set sau chiar si separat, dar sa fie toate 5? De fapt, ma interesa doar primul film din serie pe DVD, pentru ca eu cand am cautat nu l-am gasit pe niciunde!
Ma puteti ajuta? Funda happy

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

FaithGaga eu sunt cel mai in masura sa te ajut fiindca sunt si acum un mare fan al seriei ce a consacrato pe actrita din rolul principal-Mila jovovich.
Intri pe google si scrii acolo kikass/dai enter si crede-ma ca acolo gasesti toata seria asa cum o vrei...
orice format,dvd,avi, xvid, mkv, etc.
Si ca un bonus, vreau sa stii ca filmul(toata seria) este facut dupa cel mai celebru joc cu acelasi nume(resident evil 2, 3, 4) pentru play station 2. A avut asa mare succes incat cei de la Halliwood au observat potentialul de incasari in urma producerii acestui film (serii).
sa nu mai mentionez ca pana si cei de la google au produs o serie de joculete cu zombi pentru tablete si telefoane cu android.
Eu iti urez vizionare placuta si pentru orice intrebare nu ezita sa o pui numai aici pe TPU.

| FaithGaga explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Mudokins_Abe_1978 eu am vazut toate filmele, inclusiv primul si sunt, de asemenea, un mare fan, ca si tine. Eu de fapt doream sa imi cumpar Dvd-urile, dar problema mea era ca nu gasesc primul film in magazine si nici pe net... stii tu cumva un site de unde sa pot CUMPARA primul dvd din serie? happy

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru FaithGaga):

La ce ai nevoie sa cumperi cand poti sa il faci tu! Gratis.