| Ancaaa23456 a întrebat:

Imi puteti da un site unde sa ma pot uita la noile episoade din "Shake it up" (cele in care mama lui Cece se marita iar aceasta are un frate vitreg, sau cam asa ceva)? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andreeaolivia12345 a răspuns:

Incearca: Desene animate online.net...
Eu pe acesta il folosesc.Aici poti gasi aproape toate episoadele, doar ca unele sunt in engleza.Dar oricum, sunt mai multe desene aici, de exemplu:Austin si Ally, Magicienii din Waverly Place...si altele. Sper ca te-am ajutat!