| tessa01 a întrebat:

Salut TPU"* imi spune cineva niste seriale interesante dar nu populare
ps:astea populare le-am cam vazut pe toate

7 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Am văzut că îți place k-pop'ul (ca mie, de altfelbatting eyelashes ), de ce nu încerci niște drame coreene? mi se par tare simpatice cele romantice și de comedie, sunt plăcute.

| tessa01 explică (pentru Bacteriuță):

(nu.i vorba ca.mi place...adica sunt unele piese care mi se par cu totul diferite de astea si sincer, chiar mi se par sarguinciosi chinezii astia).Am vazut, cred, peste 17 de seriale coreene laughing si vreo 12 seriale americane.

| Shatteredx a răspuns:

Incearca Mentalist sau House MD.

| Adbbmsh a răspuns:

Vacanta mare laughing scuze...happy

| M25M a răspuns:

LOST
House MD
The OC
Prison Break
Grey's Anatomy
Friends
The Mentalist

| adelina19 a răspuns:

Fairly legal = foarte bun serial.
nip/tuck
revenge
schimbate la nastere
chuck
the client list
hart od dixie
once upon a time
the good wife.

| aleksia1 a răspuns:

The mentalist... dar te anunt ca vine cu dependenta la pachetlaughing