| wendy434 a întrebat:

Imi spuneti la ce desene va uitati voi in copilarie si le puteti compara cu cele de acum.Astept raspunsurile voastrelove struck

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma uitam la piratul jack cel teribil,viata cu luie, copii de la 402, pisoiul eek,familia flinstone,tom si jerry,curaj cainele cel fricos,.etc, sunt multe!
.si nu exista niciun termen de comparatie intre desenele de atunci, si prostiile de acum!
btw : ma mai uit si acum. chiar daca am 15 ani laughing

| Detecandy a răspuns:

Sincer nu prea le mai poti compara.
dar mie mi-au placut la nebunie:
-Viata cu Louie
-Powerpuff Girls
-Dragonul American
-Witch (eram inebunita)
-Copiii de la 402
si sunt mai multe dar pacat ca nu le mai difuzeaza...

| JustMelavJustMe a răspuns:

Acum nu ma uit la desene.dar inainte urmaream Spioanele cu inters!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai imi plac desenele de azi, ma mai uit la Bafta Charlie. Viata in Agvariu, cam atat... Nu stiu ce sa mai zic. Deci pot sa compar astea de acum cu cele dinainte. Inainte erau : Ce-i cu Andy? RoboGandacelul, Copii de la 402 si foarte foarte multe desene. Astea dupa Disney Channel nu prea sunt desene ci filme Ma mai uit pe Boomerang la Tom si Jerry, Poppey marinarul. Pe minimax nu prea ma uit. Si la alte programe nu. Sper ca te-am ajutat kiss Fundita? big grin

| DoRaTo96 a răspuns:

Ma uitam la dexter,pisoiul ek,tic,powerpuff girls,loney toons(bugs bunny), familia flenstone, power rangers mighty morphin,
sincer nu pot sa le compar cu toate rahaturile din ziua de astazi care SPUNE CV DE EX "AM FOST AFARA" SI DUPAIA"AHAHAHHAHAHAHAH"prostii singurele desene de astazi (da stiu am 14 ani si inca ma uit la desene laughing ) la care rad cu pofta sunt "SUNT IN TRUPA".