| CosticaSmyle a întrebat:

in legatura cu animu-l NARUTO...1)ce se va mai intimpla dupa acest razboi ninja? 2)Cine ar cistiga dintre 1)Kakashi vs 2)naruto 3)sasuke vs kakashi 3)sasuke vs tobi/obito? 3)Kakashi va putea face vreodata AMATERASU SUSANOO si va aparea vreodata fara masca?happy SCUZE DE CATEGORIE..RASPUNDETI SI ARGUMENTATI FUNDA

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Kakashi nu va apare niciodata fara masca, acea masca ii ascunde o cicatrice care nu trenuie vazuta niciodata de nimeni, dintre kakashi vs naruta ar castiga kakashi, sasuke vs kakashi ar castiga sasuke, si sasuke vs tobi tot sasuke, sasuke este cel mai bun luptator de acea si lui naruto ii este ciuda pe el

| ryuu a răspuns:

Salut.
1. Urmareste povestea din manga.
2. (asta fiind 1vs1)
a) Naruto
b) Kakashi/Sasuke (mai mult catre Sasuke)
c) Obito
3. Nu