| becky51 a întrebat:

In seara asta am zis sa ma uit la un film si nu stiu ce sa aleg...ce imi recomandati?
Categoriile ar fi:Animatie/Comedie/Familie sau ceva asemanator... happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Liberty15 a răspuns:

Buna happy Filme de animatie ti-as recomanda Hotel Transylvania sau Croods, comedie ar fi So Undercover si familie The Perfect Man, Foster sau Mr Popper's Penguins, sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smurfs anime
despicable me anime
big stan
project x
the hangover 1, 2, 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super... draga mea!

| BigG a răspuns:

My Sassy Girl Varianta in Engleza. Ti-l recomand sa te uiti cu prietenu.

| iccecrim a răspuns:

Iti place Miley Cyrus? happy

| Buldog1 a răspuns:

Hotul Fulgerului, Final Destination(groza)