| LawlietL886 a întrebat:

Pentru cei ce se uită la anime-uri. Sunt la episodul 19 la One Piece. Știe cineva cum se numesc cele două săbii negre ale lui Zoro de la începutul seriei?

5 răspunsuri:
| Nigirishimete a răspuns:

Sandai Kitetsu
Wado Ichimonji

| LawlietL886 explică (pentru Nigirishimete):

Sandai Kitetsu nu. Katanele gemene pe card le are Zoro în primul arc. Cele două negre care sunt cu Wado Ichimoji. Mă rog. Cred că cele două săbii nu am nume.

| SupremeKing2017 a răspuns:

Cred ca Shusui

| LawlietL886 explică (pentru SupremeKing2017):

Știu că Zoro primește sabia asta la episodul 300 sau mai mult. Dar eu nu mă refer la cea cu lamă neagră. Sunt două săbii care au mânere negre. Dar lamele albe. Le are la primul arc.

| LawlietL886 explică (pentru SupremeKing2017):

Cele două care sunt distruse la episodul 24 de Mihawk.