| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Puteti sa imi ziceti desenele copilăriei voastre? Cel mai lung raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalia
Vipo
Postasul Pat
Scooby Doo
Roary, bolidul de curse
Arthur
In lumea lui Elmo
Marta vorbareata
Sa ne jucam pe strada Sesame
Woofy
Lenny si Tweek
Povestirile despre ocean ale lui Jacques Cousteau
Chowrer
In tabara lui Lazlo
Jakers! Aventurile lui Piggley Winks
Trambitel si Murdarici
Looney Tunes
Clanul nebunaticilor de alaturi
Robotboy
Samurai Jack
Gemenii Cramp
Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy
Casa Foster pentru prieteni imaginari
Luptatorii Bakugan
Hero 108
Ben 10
Tom si Jerry
Tinerii titani
Ben 10 si Forta Extraterestra
Familia mea de spioni
Ed, Edd si Eddy
Minunatele aventuri ale lui Flapjack
Angelo e cel mai tare
Regular Show
Bakugan: Noua Vestroia
Luptatorii Saolin
Secretele familiei Sambata
Batman: neinfricat si cutezator
In mitea lui Jimmy
Garfiel Show
Familia Flinstone
Droopy - detectiv de elita
Peripetiile Penelopei Pitstop
Krypto, cainele erou
Ursuletul Paddington
Tazmania
Pantera Roz si prietenii
Baby Looney Tunes
Un catel numit Scooby-Doo
Laboratorul lui Dexter
Johnny Bravo
Duck Dodgers
PopeyeNoile desene cu Yogi Bear

7 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Scooby Doo, Laboratorul lui Dexter, Ben 10, Tom & Jerry, Curaj cainele fricos, Ed Edd&Eddy, Bambi, Naruto, Cars, Fetitele Powerpuff, Spioanele, Familia Flinstone, Copiii de la 402, Gemenii Cramp, Arthur si cam toate productiile Disney

| GeorgeAlin13 a răspuns:

Desenele care pe mine mereu mă fascinau erau(cred că mai sunt si acum) Tom&Jerry și Scooby Doo. Deși era difuzat un episod de vreo 3-4 ori pe zi, acestea niciodată nu mă plictiseau deoarece aveau ceva aparte pe care, cu siguranță nu le vei mai găsi în desenele contemporane, deoarece cei care le fac acum se grăbesc să câștige bani și nu mai fac calitate, din păcate.La Tom&Jerry îmi plăcea foarte mult deoarece chiar după foarte multe lovituri aceștia rămâneau intacți, ca și cum nu s-ar fi întâmplat nimic, iar la Scooby Doo îmi plăcea că oriunde plecau aceștia(personajele desenului) dădeau peste un mostru. Sper că ți-a plăcut răspunsul meu și că voi primi funda

| FlorinBlondu a răspuns:

Eu zic din ce imi amintesc si ce mi-au placut:
Dragon ball
Galactik Fotball
Viata cu louie
Copii de la 402
Ben 10
Willy Fog
Casa foster
Regele shaman
Jack, piratul cel teribil
Scooby doo
Samurai Jack
Naruto

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai lung desen animat (ca timp de vizionarea) sau cel mai lung nume de desen animat?!
Probabil "Alba ca Zapada si cei sapte pitici" are cel mai lung nume de desen animat.

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Regele Leu, Scooby Doo, Laboratorul lui Dexter, Ben 10, Tom & Jerry, Curaj cainele fricos, Ed Edd&Eddy, Bambi, Naruto, Cars, Fetitele Powerpuff, Spioanele, Familia Flinstone, Copiii de la 402, Gemenii Cramp, Arthur

| MeForeverAlone a răspuns:

Tom și Jerry, scooby-doo, sandy bell, sailor moon, Andy, familia Flintstone, viața cu Louie, Jonny Test; Ed, Edd și Edy, Bugs Bunny, Fetițele Powerpuff, Laboratorul lui Dexter, Vaca și puiul, Xiaolin, Naruto, Donal duck, Mickey Mouse, Pokemon, Familia Jetsone, Zâmbetul lui Sharon

| Sn4k3 a răspuns:

Povestiri din cripta.