| MyhaelaRose a întrebat:

Salut,TPU! Puteti sa-mi spuneti un site unde pot vedea lupta dintre Sasuke si Itachi? Daca am omis cateva detalii sa mi le spuneti.

Dau funda pentru cine imi da un site bun!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Lupta dintre Sasuke si Itachi se petrece intre episoadele 134 - 138. Iar site-ul unde sa-l urmaresti, iti recomand anime.kage.ro. Deoarece fac o treaba excelenta, iar calitatea subtitrarii este ireprosabila. Ei se ocupa de "Naruto Shippuden" si nu numai, avand o colectie de anime-uri destul de mare traduse. Iar de la aparitia noului episod din "Naruto Shippuden" in Japonia, la aproximativ 3-4 ore gasesti episodul pe site dejea tradus in Ro. A, ei se ocupa si de tradus diferite manga-uri printre care si "Naruto". Asa ca iti recomand cu cel mai mare drag acest site.
Vizionare placuta!

1 răspuns:
| hunterpainting a răspuns:

Youtube

google

narutoget