| jbAndreutza a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai bune filme horror... ( mai multe cu fantome). Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| cipailina a răspuns:

Iti recomand Saw 5, sau The Child's Eye (電影預告), Spitalul mortii. P.S. : si mie imi plac filmele horror cu fantome... zombi, vampiri...nu prea imi plac

10 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Paranormal Activity 2 love struck
Ghost month
House of wax
Doghouse
5 girls
13 ghosts
My Bloody Valentine
Ghotika
Bloody Mary
Boogeyman 1, 2
Sorority row
Trick`r`Treat
Rec 2
Hurt
The Grudge: Old Lady in White -->merita vazut
Friday 13th
Wrong Turn 3: Left for Dead
Jennifer`s body
It`s alive
Alone 2007
13 hours in a warehouse
Mirrors
Quarantine
Carved
Sight
The breed
Lake dead

| katy a răspuns:

Eu am vazut Mirrors, e dragut

| Fantasy a răspuns:

Cu fantome.nu stiu asa de multe.dar eu ador filmele cu Jason, Freddy Krueger si Michael Myers.mai bine zis Vineri 13, Halloween si Freddy Krueger.dar daca vrei sa gasesti filme de groaza poti cauta aici http://www.filmehd.ro si cauti la HORROR

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Casa celor 13 fantome, New moon, Shutter, House, Orphan, 13 hours in a warehouse... etc. Ia un link : http://www.cinemarx.ro/filme-horror/ funda? :d pleazzzzz n-am nici una! :o3

| Richard_8745 a răspuns:

The Shining. Evil Dead.Paranomral Activity.The haunting in connecticut.REC.Poltergeist. Estea sunt cu fantome big grin si zombie.
mai sunt si Dawn of Dead.Grotesque(f tare). House of the Dead.Dead Diary.

| eDDy a răspuns:

Salut, Eu iti dau un film horror cu o poveste geniala e GENIAL filmu mie mi-a placut la nebunie filmul si merita vazut.
Infern de ziua indragostitilor.

| jbAndreutza explică:

Multumesc pentru. raspunsuri...

| Cristi_4972 a răspuns:

Cel mai bun mi se pare Orfelinatul (2007)...si am vazut chiar multe

| Cristi_4972 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai bun este Orfelinatul (2007)

| zuza99 a răspuns:

Buna! Iti pot zice eu niste filme : I know what did you lass summer; The wauntingof Winchester house; The devil; Evadarea din morti;