| 6Anonim9 a întrebat:

Stie careva un site de unde pot descarca subtitrare pentru "Neighbors 2"? Sau un site unde il pot viziona macar 720p cu sibtitrare buna... Multumesc! Funda! big grin

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.filmehdonline.org/neighbors-2-sorority-rising-2016/
Google : Neighbors 2 online subtitrat si dai pe unul dintre site-uri, asta ca sa stii pentru alte filme.

| Muwz a răspuns:

Pentru subtitrari poti folosi: subtitrari.regielive.ro sau titrari.ro
Sigur vei gasi subtritrarea potrivita.
Sau daca vrei sa il vezi online, te poti uita pe calitatehd. com