| bogdan444 a întrebat:

Stie cineva un film de comedie/actiune hd.Dau fundaaaa.Va rog ajutati-ma. Grabiti-va.

Răspuns Câştigător
| AnaLyna a răspuns:

Am. ai vazut Big Heros 6? Daca nu, trebuie sa te uiti ☺ si Coraline e un film animat cu multa actiune. Have fun!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mallrats (1995),The Cobbler (2014),The Wedding Ringer (2015),Superfast (2015),Hot Tub Time Machine 2 (2015),Home Sweet Hell (2015),Focus (2015)

| Daniellllll1 a răspuns:

Actiune...
De anul acesta a aparut Fast and furious 7 dar cred ca-l stii altu' ar fi Never back down 1 (2008)
iti recomand un film "SF" I'll follow you down, citeste-i povestea cu siguranta te va prinde.Succes.

| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Fast and Furious 7-acțiune HD.
Îți dau și adresa pentru vizionare HD:
http://www.calitatehd.com/......itrat.html

| NataliaIoana12 a răspuns:

Fast and Furios, toate seriile!