| korenix a întrebat:

Stiți cumva filme asemanatoare cu Passengers, Wall-e sau The day after tomorrow?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://tastedive.com/like/The-Day-After-Tomorrow-Movie

intri acolo dai cautare si gata, e un site de cautat filme, seriale, asemanatoare, si mie imi place genul asta de filme, iar ce mi-a placut a fost alea in care o zi se tot repeta

| korenix explică (pentru RAY):

Si filmul ala cu "o zi se tot repetă" cum se numește?

| RAY a răspuns (pentru korenix):

Premature (2014),Predestination (2014),Project Almanac (2015),I'll Follow You Down (2013),
Lost Highway (1997),Coherence (2013),ARQ (2016),The Anomaly (2014),Edge Of Tomorrow (2014),Looper (2012),Source Code (2011),Open Grave (2013),Dead End (2003),Enter Nowhere (2011)