| MichaelJack a întrebat:

sunt foarte nelamurit in legatura cu ceva, cineva mi-a zis ca s-a facut stapanul inelelor 2 (si sa nu ma intelegeti gresit nu ma refer la patea a 2a din stapanul inelelor Cele 2 turnuri sau la filmul the hoobit o calatorie...) nu!, ma refer concret le un al 2 lea film stapanul inelelor, petrecut dupa ce a fost dristus inelul. Cica ar fi vorba ca niste orci au supravietuit si inelul nu a fost distrus in intregime. oricum daca cineva stie cateceva va rog datim detalii Fundaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Rocker12 a răspuns:

Nu cred ca exista, cel mai bine e sa cauti pe internet

1 răspuns:
| sububu1234 a răspuns:

Da e tot un fel de stapanul inelelor se numeste "The Hobbit".