| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Magda si am o intrebare:
Ce se intampla cu Chow si Tony de la serialul Nini? Raman impreuna sau nu? dau funda dar vreau un raspuns mai lung, mai explicit.

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Mda...vad ca comentariile sunt impartite...
eu am vazut tot deci incep:
Chow se intoarce mai repede din schimbu ala pentru ca avea suspiciuni legate de tony si ciuma aia(erau cam adevarate deci nu s-a temut degeaba...).Ea se cearta cu lola pentru ca nu a avertizat-o si nu i'a povestit de se intampla (lola avea habar cat de cat de ce se intampla)., apoi se cearta si cu tony normallaughing
S'a organizat un concurs de dans la teren in care a participat si tony fiind si castigatorul.El nu a vrut sa accepte premiul, ci vroia sa il dea "cuiva la care tine ". Chow a crezut ca e pentru ea dar...din pacate teapa.Era pentru stafia aia d Andy.Tony s-a dus la ambasada sa o caute p aia si a dat de chow.el i'a povestit ca de fapt premiul il da mumiei pentru ca are nevoie si bla bla...Chow l-a plesnit calumea si apoi a plecat direct la martin sa'i zica ce s-a intamplat.Martin s-a dus impreuna cu chow la el si i\a tras un pumn lu' Tony de l-a cam lasat pe jos si la si invinetitlaughing (MERITA sincer!).
in fine...vaca aia sacra a plecat si a venit si nunta lu tomas cu nini.pana la urma ei s'au impacat si nimic nu ii va desparti niciodata! :Xlove struck:X:X

7 răspunsuri:
| NicKy4ev3r a răspuns:

Nu, nu raman impreuna.Chow pleaca la schimb de elevi si fata care vine in locul ei Andy, Tony se indragosteste de ea si o inseala, si Chow nu il iarta. funda

| ArcticMonkey a răspuns:

Ma bucur ca esti de acord cu mine, Denysa.eu chiar o urasc p ciuma aia...iar chow e preferata mea.
si. mersi magda98 pentru funda:X:X:X

| FeelingFine a răspuns:

Nu este adevarat.Chow si Toni raman impreuna deoarece Chow, intr-adevar pleaca la un schimb de elevi, insa se intoarce.Acum nimeni nu va mai sta in calea iubirii lor happy

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Nu pur si simiplu, fundita?

| iLOVEquestions a răspuns:

Sunt total de acord cu Ra!
:X:X
O ador pe Chow, si Andy chiar e o ciuma!:X:X

| iLOVEquestions a răspuns:

Preferatii mei sunt Tony si Chow big grin
:X:X:X

| MaDaRuLLz a răspuns:

Nu, nu raman impreuna.Chow pleaca la schimb de elevi intr-o alta tara, Tony ramanand acasa.
Fundita te rog tongue?