| danielpk140 a întrebat:

Tin minte de cand eram mic ca am vazut un film,stiu ca era vorba de oameni care se ascundeau de nazisti sau ceva in genu,era un om care patrula si pe oricine prindea ii punea sa-si aleaga ciocanul cu care sa-i dea in cap. In acel film un om, ascunzandu-se intr-o casuta,ii tinea mana pe gura unui bebelus ca sa se opreasca din plans (pentru a nu-i auzi nazistii ),iar bebelusul a facut spume la gura. Desi nu stiu daca era frumos sau nu filmul, as vrea sa stiu cum se numeste, mi-ar face placere sa-l vad din nou, multumesc. Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te un pic pe asta: https://www.youtube.com/watch?v=TbuE29Kb5uQ

| KillaNoFilla a răspuns:

In The Pianist e o faza in care tine mana la bebelus la gura sa nu planga dar nu face spume.