| anonim_4396 a întrebat:

Voua va plac filmele horror si va rog sa imi spuneti ce vedeti la ele ca eu nu vad nimic interesant numa niste porcarii!

Răspuns Câştigător
| justme2025 a răspuns:

Mie nu-mi plac. Porcarii (cum zici tu )

12 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Boogeyman 3, Final destination toate partile, Friday the 13th, Halloween 2, House of wax, Paranormal activity, See no evil, Wrong turn toate partile.
Funda?happy

| Andreea_1718 a răspuns:

Drag me to hell\m/

| Rafael_3371 a răspuns:

Mie nu imi plac. Motivul este ca nu vad nici eu nimic interesant si ceva ce pot invata sau sa imi trezeasca ceva frumos in mine.

| KaRy a răspuns:

Nici eu.nimicuri!

| Ceapone66 a răspuns:

Stii cum se spune, gusturile nu se discuta. Eu sunt o fire calma dar ador violenta fictionala si recunosc imi plac foarte mult filmele horror. Unora le plac telenovelele iar altii vor doar filme cu Van Damme. big grin

| BeByTzZa a răspuns:

1.The Exorcism of Emily Rose
2. Mirrors
3.Conjurer
4.Dead Silence
5.The Jacket
6.Friday the 13th
7.The Ring
8.The Grudge
9.Shutter
10.Saw

| titi a răspuns:

Da,imi plac.Ce vad eu la ele? Hmmm.Ma fac sa rad,majoritatea.Dar sunt si alea bune,care te fac sa gandesti.Te pui in pielea personajelor si te intrebi ce ai face in situatia aia. Exemplu:eu,cu un topor in mana, alergand dupa altii "Come and take your medicine!".Ma gandesc, ce le-as mai putea striga?winking

| Iσαηα a răspuns:

Pai, unii considera ca distractia este atunci cand te sperii nu cand vizionezi un film de calitate. romantic, comedie, drama, fantastic etc.
Nu spun ca nu-mi plac filmele horror. dar nici nu ma omor dupa ele... sincera cu preitena mea [cand doarme la mine] ma mai uit. Ca sa ne amuzam. laughing In schimb urmarim mai mult filme din astea' mai cu ''felinguri'' rolling on the floor.
Oricum, sunt filme, de diverse genuri la fel ca oamnenii, cu diverse comportamente, ganduri etc.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Pai e naspa nici mie numi plac e naspa frate mie imi place sf si comedie poate si actiune...

| Aleexaandra a răspuns:

Stii de ce imi plac filmele astea? Pentru ca am un motiv sa sar in bratele pesoanei de langa mine, cand ma sperii laughing)[de aia chem eu de ex un baiat de care imi place, la filmbatting eyelashes]. Dar nu sunt cine stie ce, conteaza sa te simti bine, si sa mai fii in stare sa stai in picioare cand iesi de la filmhee hee
O zi buna tongue:*

| NumePublic_3226 a răspuns:

Mna, depinde şi de scenariul filmului, cât şi de modul în care a fost transpusă povestea pe ecran.
De exemplu, există foarte multe filme horror care sunt pur şi simplu al naibii de penibile sau sunt pline de clişee, gen un grup de indivizii măcelăriţi într-o pădure/liceu/casă. Nu mai zic de filmuleţele cu monştrii construiţi din cauciuc.
Eu prefer, în general, thrillerele psihologice (exemple : Martyrs, o peliculă din 2008 genială sau "The Silence Of The Lambs" ).

| Silly a răspuns:

Sunt interesante.nu stiu c gasesc la ele dar uneori imi place sa ma uit
.nu stiu mi se pare ca eu patesc toate lucrurile alea si e funny