| DarkusXD a întrebat:

Vreau sa ma duc cu o colega la film si nu stiu sigur daca mai ruleaza! filmul este 2008...
Marley&Me... deci mai ruleaza?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E imposibil..la cinema sunt doar filmele noi, abia aparute.

| Hevnoraak a răspuns:

Mă îndoiesc că mai rulează în cinema, sfatul meu descarcă o versiune HD și urmăriți-l la unul dintre voi acasă.

| Anne0510 a răspuns:

Nu il mai ruleaza, dar daca vreti neaparat sa-l vedeti cautati-l pe Divix. happy Funda? happy

| Alex22blue a răspuns:

Frate daca nu ruleaza ai noroc.
Ontopic:din cate stiu nu mai ruleaza de vreo 3 luni...
Offtopic:Cauta filmul pe net,stabileste cu ea unde vreti sa il vedeti, la tine sau la ea.
Daca e la tine, pregateste, suc apa + popcorn, pufuleti sau chipsuri
Daca e cinema la ea ai grija sa nu mergi cu mana goala si sa fi prezentabil.
O sa iti placa mai mult decat la cinema happybafta

| LolipopGirls a răspuns:

Da,mai ruleaza.
Probabil e destul de vechi, dar si eu l-am vazut saptamana trecuta.

Distractie placuta!

| DarkusXD explică (pentru LolipopGirls):

Daca ruleaza... la ce cinematograf?