| KiryuZero a întrebat:

Vreau sa va stiu parerea:daca ati fi Kishimoto cum ati fi facut naruto sau naruto shippuden? pentru cel mai bun funda si vot!

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Eu una nu as fi vrut ca Sasuke sa plece din sat si daca pleca sa se intoarca cand naruto si ceilalti au plecat dupa el, as fi facut ca Sasuke sa-i dea atentie Sakurei si Naruto Hinatei si ce as mai fi facut ...sa nu moara oamenii bunisadde fiecare data cand cineva drag din Naruto patzea ceva eu plangeamlaughingacum rad de mine, dar atunci plangeam:*.
Naruto Shippuden...laughing inca ma uit cand am timp pe net...si nu cred ca as schimba ceva.
Oricum Naruto e bun asa cum e facut, are de toate in el si ...pacat ca nu e un fel de maraton la tv.o zi intreaga cu cele mai bune ep...cred ca nu as mai pleca din fata tv-uluihappy
Tu cum ai fi schimbat?

| perenasop a răspuns:

Nu as schimba nimic doar as adauga un nou personaj numit Shiba Uzumaki si aceasta era sora lui Naruto care seamana leit cu Kushina Uzumaki si aceasta sa aiba personalitatea lui Naruto.Ea sa fie spcializata in Elementul explozie la fel ca si Deidara(saracu' a murit,as vrea ca el sa fie reinviat impreuna cu Itachi si Sasori) si sa aiba abilitatile lui Deidara(adica ca aiba gura aia pe palma care sa mestece argila).A da inca un lucru:Minato, Kushina, Asuma si Jyraya sa fie Inviati.Bhaii asta da animelaughing... Funda?

| narutotruefan a răspuns:

Eu cred ca naruto e aproape perfect iar eu personal nu as schimba nimic la eu...la fel si la naruto shippuden...asta e parerea mea

| Clara120 a răspuns:

Nustiu ce sa zic.Sunt sucita rau.laughingImi place Shippuden asa cum e.Kishimoto a avut o idee chiar originala, dar totusi...probabil datorita faptului ca sunt fata as fi vrut mai mult romantism laughing.As fi facut o poveste de dragoste intre Sakura si Sasuke(asta e clarlaughing ),si intre Yahiko si Konan.N-as mai fi facut atati ciudati(cum ar fi Orochimaru,Madara, Kabutomarulaughing ), si nu stiu...as fi facut un Shippuden intitulat "O viata de liceu" laughing.
Totusi eu ti-am spus ca-mi place Naruto Shippuden asa cum e.Desi o sa fie tensiune si multa tristete in episoadele ce vor urma dar asta e.:d