| krlaa a întrebat:

vreau si eu ceva sugestii seriale in afara de grey's anatomy, gossip girl, prison break, dr house, scrubs, 2 and a half men. mssss
si sa aiba mai mult de 3 sezoane

Răspuns Câştigător
| M4gd4L3n4 a răspuns:

Pai stiu eu cateva : supernatural, Ghost Whisperer
(mesajele de dincolo ) the vampires diaries (dar momentan nu are decat 2 sezoane, ) iar pentru mai multe seriale inpre pe seriala.ro si iti da o lista si te uiti la care iti place, ar mai fi FBI si criminalisti, etc.

fundita? happyhappy

8 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

The vampire diaries, Pretty little liarslove struck si 90210.Sunt super toate.

| SuperMagicSmile a răspuns:

How I Met Your Mother
True Blood
Mad Men
The Big Bang Theory
Stiu si alte seriale tari dar nu au decat cam 2 sezoane

| Aly28 a răspuns:

The O.C:X
Vampire Diaries

| Missy a răspuns:

Pretty Little Liars.

| LilyOfTheValley a răspuns:

Friends, Familia Bundy happy

| Zuzz a răspuns:

One three hill happy super seriaal!

| taurfurios a răspuns:

Lost este un super serial "naufragiatii" mie mi-a placut la nebunioe sper ca ti'am fost de folos

| Cristina_2979 a răspuns:

The vampire diaries... e minunat love strucklove struck:X