| Deni237 a întrebat:

Salut tuturor! Acum ceva vreme am vazut un film, dar nu imi mai amintesc nicicum titlul. Era vorba despre o fata de aproximativ 14-16 ani, si parca parintii ei erau plecati undeva, nu mai tin minte exact, si ea ajunge sa stea ori la matusa ori la ceva vecina. In casa acea mai stateau si copii ei, toti baieti, si era foarte stricta cu ea. Apoi dupa un timp incepe si o bate, o inchide in subsolul casei si o tortureaza si ea si baietii ei pana moare. Stiu ca filmul era bazat pe o poveste reala. Daca isi aduce cineva aminte si ma poate ajuta va rog, dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0802948/
"An American Crime"

| Deni237 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| Girlbrunette a răspuns (pentru Deni237):

Genial filmul

3 răspunsuri:
| CelTimid321 a răspuns:

THE GIRL NEXT DOOR 2007 laughing))) chiar tu mi-am zis de el laughing