| onuțadeea a întrebat:

va mai amintiti de emisiunea magic taxi de pe kanal d (2008)? unde mai pot gasi poze cu concurentii? plzzz... vreau neaparat sa fac rost de pozele cu carol...ca le-am sters din gresealasadsad

2 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Poi cauta pe google la imagini, scrie acolo "concurentii magic taxi" si o sa poti sa le printezi.

| onuțadeea explică:

Le-am cautat pe google denymar dar nu mai sunt...alea care erau postate pe site-ul kanal d cand era emisiunea nu mai sunt...crede-ma!