| VladoiuDany a întrebat:

Vreau sa practic Stand-up comedy, unde as putea sa apelez? Se face vreun maraton concurs ceva pe undeva? Am 18 ani
Fundaaa

1 răspuns:
| elBavarez a răspuns:

Daca esti talentat ce trebuie sa faci prima data e sa practici cu prietenii. Daca acestia te mai suporta dupa evenimentul respectiv iti poti incerca norocul la petreceri sau diferite evenimente. Ce este mai greu e sa pui mana pe un microfon, apoi daca ai talent, restul vine de la sine.