| predadamariscarmina a întrebat:

vreau si eu niste filme, nu conteaza ce gen, foar horror sa nu fie. multumesc!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uite aici niste filme foarte tari la care o sa te mai uiti de cateva ori :
Undisputed 2, 3 - foarte tare filmul ( e cu bataie)
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - curse de masini si muzica tare big grin
The haunted house of Whaley - film cu fantome. nu e foarte horror dar mai are niste faze de alea laughing eu m-am uitat de 2 ori la el
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - Foarte tare filmul mai ales 2
A haunted house 1, 2 - 2 trebuie sa apara curand dar 1 e foarte tare e de comedie gen scary movie. Sper ca o sa iti placa filmele astea. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dangerous minds

Pieta

Hachicho:A dog's tale

Zig-Zag

Dead Man Walking

Ace Ventura:un nebun in Africa

Ace Ventura:detectivul lui peste

Ace Ventura: chemarea naturii

Thruman show

Ms Ben